Snímek obrazovky 2021-12-08 v 11.51.29.png

WorkBook

„Otevíráš se světu, a tak se teď svět otevře Tobě.“

Možná se necítíš na individuální spolupráci nebo na to prozatím nemáš čas a chuť. Přesto cítíš potřebu na sobě pracovat, chceš se posouvat a poznávat. Nabízím Ti alternativu, jak na sobě můžeš pracovat z pohodlí domova, u vody nebo cestou do práce či školy, a to v podobě WorkBooku. Aby to však nebylo jen o prostém vyplnění, nabízím Ti také možnost si k Workbooku na 30minut zavolat zdarma.

 

Workbook je sumarizace mých vlastních zkušeností, ať už z osobního života nebo z několikaleté práce s klienty. Workbook je určen všem, kteří na sobě chtějí pracovat, chtějí se poznat nebo se lépe orientovat ve svém životě. Ne zítra. Ne až jednou. Ale teď.

 

Na co se můžeš ve WorkBooku těšit?

Workbook je rozdělen do pěti oblastí, které řeší témata: hledání sebe sama, utváření si vztahu k sobě, emoce, vymezování hranic a jak udělat změnu.

 

V každé oblasti nalezneš nejen průvodní text, ale rovněž minimálně tři terapeutické či koučovací techniky. Techniky jsou praktické a vždy k nim máš instrukce i grafické zpracování. Některé techniky Ti zaberou 30 minut, jiné je potřeba hodnotit s odstupem několika týdnů. 

Těšit se můžeš také na spoustu citátů a kreativního tvoření. WorkBooku jsem tvořila tak, aby Ti nejen něco dal, ale aby Tě především bavil. 

WorkBook posílám jako e-book na e-mail a můžeš si jej objednat skrze objednávkový formulář (níže) nebo skrze "Chci WorkBook".

„Způsob myšlení, který Tě dostal tam, kde jsi teď, Tě nemůže dostat tam, kam se toužíš dostat.“

-Albert Einstein -

Workbook je určen všem, kteří na sobě chtějí pracovat, chtějí se poznat, lépe se orientovat ve svém životě nebo se v životě posunout dál. Ne zítra. Ne až jednou. Ale teď.

Workbook není náhradou za psychoterapii, lékařskou či jinou odbornou pomoc. Workbook by Ti měl sloužit jako nástroj či "pomocník" pro práci na sobě a pro sebe. 

"Nekráčej tam, kde už cesta je, ale kráčej tam, kde žádná není."

PRO KOHO WORKBOOK JE?

Snímek obrazovky 2021-12-13 v 9.37.28.png
Objednávka WorkBooku

 

Děkuji za Tvoji objednávku!

Image by Jess Bailey

CO LIDÉ ŘÍKAJÍ

Tereza

WorkBook Vladimíry je naprosto úžasný. Uvědomila jsem si spoustu nevyřešených témat, poznala sebe a začala na sobě konečně pracovat.

Jde vidět, že Vladimíra WorkBooku věnovala spoustu času a profesionální práce. Mohu všem doporučit.

Marie

WorkBook paní Vlaďky je skvělý. Musím uznat, že jsem se našla ve spoustě témat a co víc, něco tak krásného jsem dlouho nečetla. Velmi oceňuji, že WorkBook "mluví přímo ke mně." Vše je psáno s lehkostí, otevřeností a současně velkou dávkou odbornosti. Za celým WorkBookem jde vidět hromada práce a zkušeností. 

Lucie

WorkBook Vlaďky jsem si pořídila, protože jsem chtěla na sobě začít pracovat. Musím uznat, že tento WorkBook předčil veškerá má očekávání. Je naprosto geniální! Velmi se mi líbí také možnost 30minutové konzultace s Vladimírou, kterou jsem využila. Vlaďka je velmi lidská, ale zároveň neskutečný profík. Oceňuji její práci a tento WorkBook hodnotím jako jeden z nejlepších e-booků pro hledání sebe sama, poznání sebe a utváření si vztahu k sobě.