Image by Priscilla Du Preez

Individuální spolupráce

„Způsob myšlení, který Tě dostal tam, kde jsi teď, Tě nemůže dostat tam, kam se toužíš dostat.“

-Albert Einstein -

Při své práci s klienty kladu důraz na maximálně individuální přístup a řídím se zásadami jako je bezpečí, respekt, mlčenlivost a nehodnotící přístup.

 

V rámci individuální spolupráce si spolu nastavíme cíl, ke kterému se budeme postupně propracovávat a reflektovat průběh této cesty. K dosažení cíle nám pomůže také řada odborných technik a cvičení, které přímo pro Tebe připravím. 

Naše sezení mohou probíhat online či osobně, vždy se individuálně domluvíme. Součástí této spolupráce nabízím také možnost komunikovat mimo sezení v rámci chatu.

 

Při své práci kombinuji prvky poradenství, koučinku i terapie a to vždy v souladu s potřebou klienta. ​Rovněž využívám principy otevřeného dialogu, techniky Solution focused approach a přístup orientovaný na klienta.

Image by Sincerely Media

Tato forma spolupráce je vhodná pokud:

  •  řešíš komplexní problém a potřebuješ najít efektivní řešení

  • hledáš sebe a vlastní identitu

  • máš specifické cíle a potřebuješ nejvhodnější řešení k jejich dosažení

  • potřebuješ změnu nebo osobní rozvoj

  • řešení profesní či kariérní témata

  • potýkáš se s pocitem nedostatečnosti a méněcennosti

  • cítíš, že nežiješ svůj život naplno

  • řešíš životní situaci, která je pro tebe nová, tíživá nebo nestandardní.

 

REFERENCE

"S paní Vlaďkou jsem začala spolupracovala někdy v prosinci 2020 po neúspěšných psychoterapiích a konzultací s odborníky. Celý život jsem bojovala s touhou po dokonalosti a nenávistí k sobě. Celé 3 roky jsem nebyla v šatech, natož v plavkách, jelikož jsem se za sebe styděla. Byla jsem psychicky zlomená, což pro manažerku velké společnosti není nikdy dobré. Byla jsem takřka na pokraji vyhoření. Po měsících spolupráce s Vladimírou opět žiji. Našla jsem nejen sebe, ale také své hranice a chuť do osobního i profesního života. Po 3 letech jsem si koupila šaty na tělo a vyšla ven v plavkách. Vlaďka je neskutečný profík s velkým srdcem, který mě dokázal vytáhnout z úplného dna. Spolupráci s Vladimírou mohu jen doporučit."
 

 

Ivana P.