POMOCI JEDNOMU ZNAMENÁ POMOCI VŠEM..jpg

PROSTOR PRO DUŠI

Někdy, když chceme začít nový příběh, musíme nejprve ukončit ten starý. Nechat odejít ty, kteří už odešli. Odpustit sobě a uvědomit si, že někdy nezáleží na tom, kolik toho za den stihneme, ale spíše na tom, jak ten den prožijeme. Pevně věřím, že řešení na tvou situaci jsou ukryta uvnitř Tebe. Pomůžu ti pomoci si ta řešení najít a aplikovat je ve svém životě. 

 

Ve svém životě jsem si prošla těžkostmi a dlouhou dobu jsem hledala místo, kde bych mohla být sama sebou. Bez obav. Bez vysvětlování. Jen být sebou. To místo se nemuselo vázat k fyzickému prostoru. Potřebovala jsem jednoduše cítit pochopení a mít možnost být skutečně sama sebou. A tehdy, před několika lety, se zrodil nápad utvořit sama takové bezpečné místo.Pro sebe. Pro Tebe. S radostí a pokorou, Ti mohu představit celý projekt PROSTOR PRO DUŠI.

PROSTOR PRO DUŠI je místo, kde si můžeš dovolit autentičnost a otevřenost. Pomůžu Ti pomoci si. Budu se snažit Tě naučit, jak být k sobě laskavější, jak se více respektovat a milovat. Bez toho to totiž nejde. Do celého PROSTORU PRO DUŠI spadají všechny výše uvedené možnosti spolupráce. Je to tedy prostor, kde se snoubí osobní zkušenost s odbornou kvalifikací, a především lidský a individuální přístup.

Přináším Ti prostor, ve kterém se můžeš bezpečně začít poznávat, vydat se na svou cestu za změnou a nebát se vymezit vlastní hranice. Toto je prostor pro Tvou duši. Bez hodnocení. Bez souzení. 

Své klienty přijímám vždy s respektem a ohledem na jejich individuální potřeby. 

Při své práci kombinuji prvky poradenství, koučinku i terapie v souladu s potřebou klienta.