top of page
Fitness oblečení
Main Logo_edited.png

PŘESTAŇ SE VÁŽIT, ZAČNI SI VÁŽIT SEBE

CO NA TEBE V PROGRAMU ČEKÁ

Hledáš cestu k sobě a svému tělu? 

Pokud máš pocit, že jsi v začarovaném kruhu hledání vztahu k sobě a ke svému tělu, máš pocit, že se vše točí kolem jídla či (nejen) čísla na váze, tak možná nastal čas na změnu. Najdi v sobě tu svobodu, která v tobě dřímá. Najdi cestu k sobě. 

Tento terapeutický program je na pět týdnů, přičemž každý týden se budeme věnovat jinému tématu. Po 5ti týdnech intenzivní spolupráce si dáme na 2 týdny pauzu a poté se potkáme na šestém sezení, kde zreflektujeme celý program, Tvé pokroky i změny. Současně mám pro Tebe připraven podpůrný WorkBook Healing yourself.

JAK VYPADAJÍ JEDNOTLIVÉ TÝDNY

Dva modely

01

MOJE HODNOTA

Jakou ženou by jsi byla, kdyby se stalo zázrak a vše by bylo podle tvých představ? Kdo určuje Tvou hodnotu? V prvním týdnu se podíváme to, kdo opravdu jsi. Kdo jsi uvnitř a jak své pravé já začít dávat najevo. Spolu se zaměříme na uvědomování si vlastní hodnoty.

02

pódium, s, herce, a, kule

SBOHEM VÝČITKY

Už tolikrát jsi zažila "ty" výčitky v hlavě a "ten" pocit selhání, který jsi cítila? Od toho tady bude náš druhý týden. V tom se zaměříme na to, jak s výčitkami pracovat a jak se jich postupně zbavit.

Žena v spodním prádle

03

MOJE TĚLO

Tělo. Ženami často nenáviděné a nepochopené a přesto je tak moudré a úžasné. Ve třetím týdnu se spolu zaměříme na vnímání vlastní těla a cestu k jeho přijetí. Tělo jsme my. My jsme součást těla.

04

Západ slunce Romance

MILUJU, DĚKUJU

Když se Tě zeptám na věci, které miluješ, jak dlouho Ti bude trvat, než řekneš sebe? Ve čtvrtém týdnu se společně budeme věnovat emocím, jak s nimi pracovat a také se zaměříme na oceňování sebe sama.

05

Odpolední světlo

ZDROJE PODPORY

Vnímáš, že potřebuješ ocenění druhých? Toužíš po uznání? V pátém týdnu se spolu podíváme na zdroje vnitřní podpory, které Ti budou sloužit nejen ke zdravému vztahu k sobě, ale také už nebudeš lpět na uznání druhých. 

od roku 2016

400 +

400 +

2

v praxi s klienty

počet klientů

počet hodin s klienty

počet úspěšných programů

bottom of page