top of page

CESTA K SEBEOBJEVOVÁNÍ SKRZE PSYCHOTERAPII

Možná zažíváš pocity, kterým nerozumíš. Možná cítíš, že potřebuješ změnu. Možná chceš uzavřít jeden příběh a začít jiný, nový. Možná si jen potřebuješ odpustit. 

Pokud se v tom vidíš, tak jsi na správném místě.

Vítej ve světě psychoterapie, kde se setkávají síla slov a hloubka lidské mysli. Představ si prostor plný pochopení a empatie, kde se Tvá duševní pouta mohou rozvolnit a začít se hojit. V tomto bezpečném prostředí společně objevíme cestu k Tvé vlastní autenticitě a osobnímu růstu.

Společně budeme stavět mosty k porozumění, překonávat temnotu a hledat světlo. Někdy se možná budeš pohybovat po klidných jezerech vlastních myšlenek a jindy se možná budeš plavit na bouřlivých vlnách emocí. Ale nezapomínej, že jsi kapitánem své vlastní lodě a já jsem tady, abych Tě podpořila na Tvé cestě.

Psychoterapie není pouze o řešení problémů. Je to také o objevování vnitřní síly a rezilienci. Budeme společně pracovat na rozvoji Tvého sebevědomí a sebeúcty, aby jsi mohl/a žít život, který si skutečně přeješ. Cílem je dosáhnout rovnováhy a harmonie mezi tím, kým jsi, a tím, kým chceš být.

Tento proces může být náročný, ale stojí za to. Je to cesta sebeobjevování a růstu, která Ti umožní osvobodit se od minulosti a otevřít dveře k novým možnostem. Jsi tvůrcem své vlastní budoucnosti a já jsem zde, abych Ti pomohla najít tu nejlepší cestu k sobě.

„Způsob myšlení, který Tě dostal tam, kde jsi teď, Tě nemůže dostat tam, kam se toužíš dostat.“ 

-Albert Einstein -

IMG_1035.jpg

MŮJ PŘÍSTUP PRÁCE

Při své práci s klienty kladu důraz na maximálně individuální přístup a řídím se zásadami jako je bezpečí, respekt, mlčenlivost a nehodnotící přístup.

V rámci psychoterapie se spolu domluvíme na tématu (tématech), na kterém budeme postupně společně pracovat a reflektovat průběh celé cesty. Frekvence setkávání ze zcela na rozhodnutí klienta.

Naše sezení mohou probíhat online či osobně, vždy se individuálně domluvíme. Součástí této spolupráce nabízím také možnost komunikovat mimo sezení v rámci chatu.

natáhl

Co Ti nabízím?

Individuální a nehodnotící přístup.

Bezpečné a respektující prostředí.

Profesionální přístup založený na zkušenostech a odbornosti.

Přístup zaměřený na klienta a řešení.

Lidskost a laskavost.

Podpora i mimo sezení.

bottom of page