top of page
The creation of me _edited.jpg
Main Logo_edited.png

PSYCHOTERAPIE

CESTA K SEBEOBJEVOVÁNÍ SKRZE PSYCHOTERAPII

Možná zažíváš pocity, kterým nerozumíš. Možná cítíš, že potřebuješ změnu. Možná chceš uzavřít jeden příběh a začít jiný, nový. Možná si jen potřebuješ odpustit. 

Pokud se v tom vidíš, tak jsi na správném místě.

Vítej ve světě psychoterapie, kde se setkávají síla slov a hloubka lidské mysli. Představ si prostor plný pochopení a empatie, kde se Tvá duševní pouta mohou rozvolnit a začít se hojit. V tomto bezpečném prostředí společně objevíme cestu k Tvé vlastní autenticitě a osobnímu růstu.

Společně budeme stavět mosty k porozumění, překonávat temnotu a hledat světlo. Někdy se možná budeš pohybovat po klidných jezerech vlastních myšlenek a jindy se možná budeš plavit na bouřlivých vlnách emocí. Ale nezapomínej, že jsi kapitánem své vlastní lodě a já jsem tady, abych Tě podpořila na Tvé cestě.

Psychoterapie není pouze o řešení problémů. Je to také o objevování vnitřní síly a rezilienci. Budeme společně pracovat na rozvoji Tvého sebevědomí a sebeúcty, aby jsi mohl/a žít život, který si skutečně přeješ. Cílem je dosáhnout rovnováhy a harmonie mezi tím, kým jsi, a tím, kým chceš být.

Tento proces může být náročný, ale stojí za to. Je to cesta sebeobjevování a růstu, která Ti umožní osvobodit se od minulosti a otevřít dveře k novým možnostem. Jsi tvůrcem své vlastní budoucnosti a já jsem zde, abych Ti pomohla najít tu nejlepší cestu k sobě.

„Způsob myšlení, který Tě dostal tam, kde jsi teď, Tě nemůže dostat tam, kam se toužíš dostat.“ 

-Albert Einstein -

MŮJ PŘÍSTUP PRÁCE

Při své práci s klienty kladu důraz na maximálně individuální přístup a řídím se zásadami jako je bezpečí, respekt, mlčenlivost a nehodnotící přístup.

V rámci psychoterapie se spolu domluvíme na tématu (tématech), na kterém budeme postupně společně pracovat a reflektovat průběh celé cesty. 

Naše sezení mohou probíhat online či osobně, vždy se individuálně domluvíme. Součástí této spolupráce nabízím také možnost komunikovat mimo sezení v rámci chatu.

bottom of page