top of page

The Full Story

SLUŽBY

„Způsob myšlení, který Tě dostal tam, kde jsi teď, Tě nemůže dostat tam, kam se toužíš dostat.“ 

-Albert Einstein -

The creation of me _edited.jpg

PSYCHOTERAPIE

Možná zažíváš pocity, kterým nerozumíš. Možná cítíš, že potřebuješ změnu. Možná chceš uzavřít jeden příběh a začít jiný, nový. Možná si jen potřebuješ odpustit. 

Pokud se v tom vidíš, tak jsi na správném místě.

Při své práci s klienty kladu důraz na maximálně individuální přístup a řídím se zásadami jako je bezpečí, respekt, mlčenlivost a nehodnotící přístup.

V rámci psychoterapie se spolu domluvíme na tématu (tématech), na kterém budeme postupně společně pracovat a reflektovat průběh celé cesty. 

Naše sezení mohou probíhat online či osobně, vždy se individuálně domluvíme. Součástí této spolupráce nabízím také možnost komunikovat mimo sezení v rámci chatu.

KOUČINK

Koučink je určen všem, kteří na sobě chtějí pracovat, chtějí se poznat, lépe se orientovat ve svém životě nebo se v životě posunout dál. Ne zítra. Ne až jednou. Ale teď.
 

V rámci koučinku si spolu nastavíme cíl, ke kterému se budeme postupně propracovávat a reflektovat průběh této cesty. K dosažení cíle nám pomůže také řada odborných technik a cvičení, které přímo pro Tebe připravím.  

Koučink není náhradou za psychoterapii. Naše sezení mohou probíhat online či osobně, vždy se individuálně domluvíme. Součástí této spolupráce nabízím také možnost komunikovat mimo sezení v rámci chatu.

pracovní stůl
brooke-cagle-QJ1j4HOdNtI-unsplash_edited.jpg

CÍTIT SE(BE)

Cítit se(be) je terapeutický program s prvky koučinku i mentorování. Program je koncipován na 5 týdnů, přičemž každý týden se potkáme na společném sezení, ať už osobně či online. Na konci této cesty získáš svůj vlastní ebook Do it for yourslef, který Ti může pomoci na Tvé další cestě. Samozřejmostí je také chatová komunikace v průběhu naší spolupráce.

Program je určen pro všechny ženy, které potřebují najít cestu zpátky k sobě, chtějí svůj život prožívat a ne jen přežívat. Současně chtějí objevit a budovat pevný vztah k sobě i svému tělu.

Pokud se v tom vidíš, tak je tento program pro Tebe ten pravý.

Při své práci s klienty kladu důraz na maximálně individuální přístup a řídím se zásadami jako je bezpečí, respekt, mlčenlivost a nehodnotící přístup.

bottom of page