Prostor pro duši

2_Anabell_XT3I6209_edited_edited.jpg
IMG_1362.jpg

„Svět potřebuje lidi, kteří žijí srdcem.“ -Albert Einstein-

V životě mě čekalo spoustu pádů i vzestupů a dlouhou dobu jsem hledala místo, kde bych mohla být sama sebou. Bez obav. Bez vysvětlování. Jen být sebou. Potřebovala jsem jednoduše cítit pochopení a mít možnost být skutečně sama sebou. Na své cestě jsem se začala postupně přijímat a respektovat. Začala jsem odhalovat své pravé já. A tehdy, před několika lety, se zrodil nápad utvořit sama takové bezpečné místo.Pro sebe. Pro Tebe. S radostí a pokorou, Ti mohu představit PROSTOR PRO DUŠI.

PROSTOR PRO DUŠI je místo, kde si můžeš dovolit být sam(a) sebou. Budu se snažit Tě naučit, jak být k sobě laskavější, jak se více respektovat a milovat. Lásku si nemusíme zasloužit. Láska je a je bezpodmínečná, začíná a končí u nás. 

 

Věřím, že i Ty se naučíš bezpodmínečně přijímat. My se totiž potřebujeme přijmout. Přijmout se takoví, jací jsme. A časem...časem se objeví i láska. K sobě. K ostatním.

Přináším Ti prostor, ve kterém se můžeš bezpečně začít poznávat, vydat se na svou cestu za změnou a nebát se vymezit vlastní hranice. Toto je prostor pro Tvou duši. Bez hodnocení. Bez souzení. 

 

Díky osobní zkušenosti jsem se naučila jít tempem druhých, slyšet i to, co není řečeno a nehodnotit životy druhých. Věřím, že každý z nás si nese svůj příběh, na který nemusí být vždy sám.

Moje profesní historie


Vše začalo studiem na Filozofické fakultě MU v Brně, kde jsem si zvolila obor Sociální pedagogika a poradenství. Studium jsem úspěšně ukončila získáním magisterského titulu v roce 2020. Během studií jsem se již věnovala práci s klienty v Centru Anabell, kde v současnosti mimo jiného pracuji jako, vedoucí pobočky a case manager. Práce s klienty je pro mě natolik naplňující, že jsem od roku 2020 začala také pracovat na volné noze a mimo přímé práce s klienty také přednáším, lektoruji a aktivně se pohybuji na sociálních sítích. V průběhu roku 2021 jsem se rovněž stala Product Ownerkou projektu Safezóna, který propojuje několik organizací pod jednu "střechu" a nabízím pomoc a podpor dětem a dospívajícím. Od září 2022 jsem rovněž nastoupila na prezenční postgraduální studium v oboru Sociální práce na Fakultě sociálních studií OSU v Ostravě.

Image by Sincerely Media

Licence, certifikace a vzdělání

 • Doktorské studium v oboru Sociální práce na Fakultě sociálních studií, Ostravská univerzita (v současnosti studii).
 • Magisterský titul v oboru Sociální pedagogika a poradenství na Filozofické fakultě, Masarykova uni​verzita Brno
 • Solution focused approach - přístup zaměřený na řešení (akr. MŠMT)​
 • Otevřený dialog 
 • Výcvik v internetovém poradenství (akr. MSPV)
 • Psychická zátěž a stres jako součást pomáhající profese (akr. MPSV)
 • Hranice a práce s limity (akr. MPSV)
 • Pozitivní a negativní myšlení ve vztahu ke zdraví (akr. MPSV)
 • Práce s dětmi s psychiatrickou diagnózou, výchovnými problémy – jak překonat vzdor (akr. MPSV)
 • Výcvik v kurzu storytellingu (akr. MŠMT)
 • Pravidelně pod terapeutickým, supervizním a koučovacím vedením.