top of page
Main Logo_edited.png

PROSTOR PRO DUŠI

IMG_9536_edited.jpg

„Svět potřebuje lidi, kteří žijí srdcem.“ -Albert Einstein-

V životě mě čekalo spoustu pádů i vzestupů a dlouhou dobu jsem hledala místo, kde bych mohla být sama sebou. Bez obav. Bez vysvětlování. Jen být sebou. Potřebovala jsem jednoduše cítit pochopení a mít možnost být skutečně sama sebou. Na své cestě jsem se začala postupně přijímat a respektovat. Začala jsem odhalovat své pravé já. A tehdy, před několika lety, se zrodil nápad utvořit sama takové bezpečné místo.Pro sebe. Pro Tebe. S radostí a pokorou, Ti mohu představit PROSTOR PRO DUŠI.

PROSTOR PRO DUŠI je místo, kde si můžeš dovolit být sam(a) sebou. Budu se snažit Tě naučit, jak být k sobě laskavější, jak se více respektovat a milovat. Lásku si nemusíme zasloužit. Láska je a je bezpodmínečná, začíná a končí u nás. 

 

Věřím, že i Ty se naučíš bezpodmínečně přijímat. My se totiž potřebujeme přijmout. Přijmout se takoví, jací jsme. A časem...časem se objeví i láska. K sobě. K ostatním.

Přináším Ti prostor, ve kterém se můžeš bezpečně začít poznávat, vydat se na svou cestu za změnou a nebát se vymezit vlastní hranice. Toto je prostor pro Tvou duši. Bez hodnocení. Bez souzení. To se snažím přenést i do podcastu, který tvořím.

 

Díky osobní zkušenosti jsem se naučila jít tempem druhých, slyšet i to, co není řečeno a nehodnotit životy druhých. Věřím, že každý z nás si nese svůj příběh, na který nemusí být vždy sám.

IMG_0645.jpg

O MNĚ

Narodila jsem se v roce 1995 v Opavě, kde jsem prožila celé dětství i dospívání. Během studií na střední škole, kde jsem si mimo jiné procházela poruchou příjmu potravy, jsem se ujistila v tom, že chci pracovat s lidmi a pomáhat jim na jejich cestě. I z toho důvodu má cesta vedla do Brna, kde jsem začala studovat vysokou školu v humanitním směru. 

Již při studiích jsem se dostala do přímé práce s klienty, ve které jsem dodnes. V roce 2020 jsem začala zakládat projekt Prostor pro duši a nyní jsem v dlouholetém psychoterapeutickém výcviku SFA. Za sebou mám úspěšný projekt Safezóna a pravidelně přednáším na VŠ a VOŠ. V listopadu 2023 jsem navázala spolupráci v rámci soukromé celostní gynekologické kliniky NAU, kde působím jako psychoterapeutka.

Kotva 1

PROFESNÍ HISTORIE


Vše začalo studiem na Filozofické fakultě MU v Brně, kde jsem si zvolila obor Sociální pedagogika a poradenství. Studium jsem úspěšně ukončila získáním magisterského titulu v roce 2020. Během studií jsem se již věnovala práci s klienty v Centru Anabell, kde v současnosti pracuji jako vedoucí pobočky a case manager projektů. Práce s klienty je pro mě natolik naplňující, že jsem od roku 2020 začala také pracovat na volné noze a mimo přímé práce s klienty také přednáším na VŠ a VOŠ, lektoruji a aktivně se pohybuji na sociálních sítích. V průběhu roku 2021 jsem se rovněž stala Product Ownerkou projektu Safezóna, který propojuje několik organizací pod jednu "střechu" a nabízím pomoc a podporu dětem i dospívajícím v online prostoru. Současně jsem v dlouholetém psychoterapeutickém výcviku SFA (Na řešení orientovaný přístup). V listopadu 2023 jsem se stala součástí týmu celostní gynekologické kliniky, kde působím jako psychoterapeutka.

bottom of page